Oldalak

2008. március 29., szombat

"Laura szeme" / Eyes of Laura



Ennek a saját tervezésű darabnak két okból adtam a Laura nevet. Az egyik ok, az általam nagyra tartott Laura McCabe, akinek munkái inspiráltak, a másik ok pedig szerintem kézenfekvő :-) Az én kicsi Laurám, akinek sötétkék szemére emlékeztet a "montana" árnyalatú swarovski rivoli és a kúpos kristályok. Elég hosszú ideig tartott, mire elkészültem vele (a "kis gyöngyöm" mellett nehéz időt szakítani a gyöngyfűzésre), de megérte :-)

22 megjegyzés:

  1. Hű, ez fantasztikus lett!!! Ilyen nekem is kell!!! Lehet lopizni az ötletet?

    VálaszTörlés
  2. Lehet hát, csak a neve maradjon "Laura", ha ugyanez a minta lesz :-) Ha segítség kell hozzá, írj, mert a hátulja nem látszik a képen, de szívesen lefotózom, vagy leírom, hogyan fűztem. Tervezek medált is ezzel a megoldással, csak hát az idő... :-)

    VálaszTörlés
  3. Gratulálok, ez gyönyörű lett!!!!!!!!!!

    VálaszTörlés
  4. Hú ez pazar. Én is kacérkodnék a lopás gondolatával, de a kerek részeket lövésem nincs hogy kell megcsinálni :-)

    VálaszTörlés
  5. Ansako! A karikákra gondolsz? Az egy 36 szemes peyote gyűrű, ahol 3 sor 15/0-s kása, ennek 2 oldalán 2-2 sor 11/0-s delica van, végül 1 sor 11/0-s kása az egyik oldalra, aztán összeöltögeted a gyűrű két szélét, így belül vannak a 15-ös kásák, a gyűrű külső oldalán pedig a 11-es sor. Ha kinagyítod a fotót, sztem látszik. Ha nem érthető, akkor megpróbálom majd lerajzolni.

    VálaszTörlés
  6. Adri,
    GRATULÁLOK!!!
    Nagyon különleges darab. Tetszik!!!

    VálaszTörlés
  7. Egyedi, fantasztikus, szépséges!

    VálaszTörlés
  8. Egyedi, fantasztikus, szépséges!

    VálaszTörlés
  9. Nagyon szépséges, gratulálok!

    VálaszTörlés
  10. Ez tényleg "lopnivalóan" szép lett. Büszke lehetsz a "Lauráidra".:-))))
    Gratulálok!

    VálaszTörlés
  11. Köszi Chiara :-) Mindkettőre az vagyok :-)

    VálaszTörlés
  12. Most nézem csak... nagyon köszönöm az útbaigazítást remélem menni fog :)

    VálaszTörlés
  13. Ez gyönyörű!!!!! Tapsvihar!!! :)

    VálaszTörlés
  14. drága Adri! én is szeretném ellopni ezt a csodát!!! mi az a bizonyos furmányosság a hátuljával ami nem látszik? ez marha szép!!!!!!!!!!!! hogy tudsz ilyen gyönyörűségeset alkotni??? :-D

    VálaszTörlés
  15. Szia Tapírka! Látom, ide is írtál, én meg csak most vettem észre :-((( De annak örülök, hogy azóta mégis megszületett Laura arany szeme :-)

    VálaszTörlés
  16. Thanks for the erdekes informacio

    VálaszTörlés